Stopa uwięziona na obcasie

11.09.14

  Można zapobiec odciskom i ustrzec się haluksów, nie rezygnując z noszenia ładnych butów. Trzeba tylko poznać potrzeby swoich stóp.

RSS

(Nie) zwykły ból głowy

11.09.14

  Nagle czujesz, że pęka Ci głowa. I nawet nie wiesz, z jakiej przyczyny. Gdy ją odkryjesz, pozbędziesz się problemu bez łykania tabletki. Zazwyczaj pomaga zmiana codziennych nawyków.

RSS

Niebezpieczne związki

11.09.14

  Gdy przyjmujesz lekarstwa, musisz zwracać większą uwagę na to, co jesz i pijesz. Od tego może zależeć powodzenie kuracji.

RSS

Hipnoza jak lekarstwo

11.09.14

  Pomaga leczyć nerwicę, alergię, likwiduje bezsenność, skutecznie uśmierza ból, a nawet zastępuje narkozę. Dziś wiadomo już, dlaczego hipnoza ma tak duży wpływ na nasz organizm. To polscy naukowcy odkryli, jak oddziałuje na mózg.

RSS

Tuż przed menopauzą

11.09.14

  Gdy uderzenia gorąca, zmęczenie i nieregularne miesiączki pojawiają się tuż po trzydziestce, wywołują panikę. Ale premenopauza to nie wyrok. Choć przychodzi za wcześnie, nie musi oznaczać końca kobiecości.

RSS

Ruch zamiast tabletki

11.09.14

  Zanim sięgniesz po kolejną pigułkę przeciwbólową, wybierz się do fitness klubu. Sport to idealne lekarstwo na wiele dolegliwości. Wystarczy tylko właściwie dobrać trening do potrzeb organizmu.

RSS

Apteka w ulu

11.09.14

  Słodki lek na kaszel i chrypkę. Wzmacnia organizm, przyspiesza gojenie skóry, łagodzi stres. Ostatnio skuteczność terapii miodem potwierdzili amerykańscy naukowcy.

RSS

W kamiennym kręgu

11.09.14

  Choć niewielkich rozmiarów, potrafią wywołać wielki ból. Kamienie podstępnie wprowadzają się do pęcherzyków żółciowych lub nerek, by znienacka nas zaatakować. Podpowiemy, jak z nimi wygrać.

RSS

Jak być zdrowym żyjąc niezdrowo

11.09.14

  Choć starasz się dbać o dobrą formę, to przy Twoim tempie życia, trudno przestrzegać wszystkich zasad. Drobne zmiany zmniejszą skutki złych przyzwyczajeń.

RSS

Żółty alarm

11.09.14

  Wirusy żółtaczki mogą się czaić w miejscach, które nawet o to nie podejrzewasz. Aby nie wpaść w pułapkę, wystarczy wiedzieć, jak je błyskawicznie wytropić i jaką szczepionkę najlepiej zastosować.

RSS

Miłość najlepsze lekarstwo

11.09.14

  Ludzie szczęśliwi w związku cieszą się lepszym zdrowiem. Dlatego lekarze najchętniej zapisywaliby nam na receptę właśnie miłość. Najlepszy przepis na długowieczność i dobrą kondycję brzmi: miej przy sobie kogoś, kto bardzo Cię kocha.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Czy moje dziecko jest za grube?

11.09.14

  Rozkoszne fałdki na brzuszku niemowlaka zachwycają babcie i ciocie. Ty jednak nie poddawaj się tej rozczulającej euforii. Twoje grubiutkie maleństwo może bowiem wyrosnąć na otyłego dorosłego.

RSS

Co może morze

11.09.14

  Wakacje na wybrzeżu sprawią, że wypoczniesz i wrócisz zdrowsza. Nadmorski klimat chroni przed astmą, żylakami i problemami z tarczycą. Urlop na plaży działa jak psychoterapia dla duszy i odmładzająca kuracja dla skóry.

RSS

Wesprzyj się

11.09.14

  Kto zrozumie matkę, która straciła dziecko czy kobietę po rozwodzie? Tylko ktoś, kto przeżył to samo. W grupach wsparcia słowa: „Wiem, co czujesz” nie są mówione na wyrost.

RSS

Wszyscy moi mężczyźni są tacy sami

11.09.14

  Gdy byłaś mała, zawsze mówiłaś, że „ożenisz się z tatusiem”. A może zarzekałaś się, że nie powtórzysz błędu matki? Według psychologów, to, jakiego miałaś ojca, wpływa na wybór partnera.

RSS

znalezionych: 4209, strona 7 z 281
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja na płytach CD i DVD, lub ściągana z serwera, oferujemy wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, program ma dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, lub kodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale także oferujemy mniejsze części na życzenie, czyli np. 1 województwo.


Menu witryny