5 sposobów by podkręcić pracę mózgu

11.09.14

  Możesz mieć zawsze sprawny umysł i o wiele lepszą pamięć. Wykorzystaj proste metody, które pozwolą Twojemu mózgowi pracować na pełnych obrotach.

RSS

Najlepszy czas na rozprawę z alergią

11.09.14

  Aby walka z uczuleniem była zwycięska, powinnaś działać radykalnie. Pomogą Ci w tym nowoczesne szczepionki.

RSS

Czterdziestka najtrudniejsze urodziny

11.09.14

  Kończąc 40 lat, wcale nie trzeba żegnać się z myślą o dziecku, z karierą i spódniczkami mini. Te magiczne urodziny to bariera, która istnieje przede wszystkim w naszych głowach.

RSS

Bezbłędny trening

11.09.14

  Jak co roku, od stycznia zapisałaś się na siłownię. Tym razem chcesz wytrwać i nie zniechęcić się po tygodniu. Uda Ci się, jeśli ustrzeżesz się najczęstszych błędów popełnianych w fitnessie.

RSS

Najlepsze kosmetyki w 2008 roku

11.09.14

  Do drogerii i aptek co roku trafiają setki nowych preparatów do pielęgnacji, stylizacji i makijażu. O opinię na ich temat poprosiliśmy specjalistów, którzy o kosmetykach wiedzą wszystko. Polecają tylko najlepsze, takie, które nie tylko mają ładne opakowanie, ale naprawdę działają.

RSS

Zerwanie z paczką

11.09.14

  Co roku rozstajesz się z papierosem, lecz zwykle po tygodniu niepalenia znów jesteście nierozłączni. Może być inaczej. Są metody, które pomogą Ci na zawsze zakończyć ten niezdrowy związek.

RSS

Naprawione piękno

11.09.14

  W ubiegłym roku liczba operacji plastycznych w Polsce wzrosła o 30 proc. Nie oznacza to jednak wcale, że mamy więcej zadowolonych z siebie kobiet i mężczyzn.

RSS

Pożegnaj przeszłość na dobre

11.09.14

  Czasami słowo, które padło ze strony bliskich osób, może podciąć skrzydła na lata. Warto zerwać z bolesnymi wspomnieniami, by nareszcie ruszyć do przodu.

RSS

Dietetyczne S.O.S.

11.09.14

  Tydzień do imprezy, a Ty nie mieścisz się w ulubioną sukienkę. Nie panikuj. Możesz bez głodzenia się odzyskać piękną sylwetkę.

RSS

Prawda o błonniku

11.09.14

  Ma wiele zalet: skutecznie odchudza, usuwa toksyny i zmniejsza ryzyko nowotorów. Jednak, aby błonnik miał korzystny wpływ na organizm, trzeba dobrać go do swoich potrzeb, a jego ilość odmierzyć właściwą miarką.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Aerobik w nowym rytmie

11.09.14

  W karnawale tańcz nie tylko na parkiecie. Jeśli chcesz, żeby Twoje ciało było sprężyste, a ruchy nabrały miękkości, ćwicz dance aerobik. Pozwala schudnąć, uwolnić emocje i pokonać stres.

RSS

Biust od A do F

11.09.14

  Są sposoby, by osiągnąć stan uniesienia. Najnowsze kremy uelastyczniają i wzmacniają skórę biustu, a zabiegi w salonach kosmetycznych ujędrniają, a nawet modelują piersi.

RSS

Kosmetyki na każdy problem skóry i włosów

11.09.14

  Około 18 tysięcy nowych kosmetyków pojawia się co roku w sklepach. Trudno wybrać najlepszy dla siebie. O pomoc poprosiliśmy ludzi, którzy na co dzień pracują z kosmetykami: dermatologów, fryzjerów i makijażystów. Dla nich nie liczy się piękne opakowanie czy reklama, ale skuteczność.

RSS

Jeden kieliszek to za dużo

11.09.14

  Lampka wina dziennie działa dobroczynnie na serce. To stwierdzenie nie dotyczy jednak kobiet w ciąży. Przyszłe mamy powinny zrezygnować z wypicia nawet symbolicznego kieliszka. Dzięki temu ich dzieci nie będą miały kłopotów ze wzrokiem, słuchem czy koncentracją.

RSS

Biżuteria na receptę

11.09.14

  Wyciągnij ze szkatułki pierścionek z rubinowym oczkiem lub kolczyki z kryształu górskiego. To nie tylko ozdoby. Kamienie szlachetne pomagają także w leczeniu wielu dolegliwości.

RSS

znalezionych: 4209, strona 6 z 281
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja na płytach CD i DVD, lub ściągana z serwera, oferujemy wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, program ma dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, lub kodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale także oferujemy mniejsze części na życzenie, czyli np. 1 województwo.


Menu witryny