Dieta bez porażki

11.09.14

  Co roku pojawiają się nowe diety. Każda obiecuje Ci superfi gurę. Mimo to znów ponosisz porażkę. Polscy specjaliści odkryli, dlaczego tak się dzieje. Zdemaskowali największe dietetyczne oszustwa i sprawdzili, które kuracje odchudzające naprawdę działają.

RSS

Piękno w dobrej cenie

11.09.14

  Oszczędność się opłaca. Stosowanie mniejszej ilości kosmetyków przyniesie korzyści Twojej urodzie. Warto wiedzieć tylko, w jakie preparaty zainwestować, a bez których możesz się obyć.

RSS

Terapia prosto z lasu

11.09.14

  Spacer wśród drzew pomaga pokonać stres, wzmacnia odporność i odmładza skórę. A jeśli podczas leśnej wyprawy znajdziesz jadalne grzyby, Twój organizm będzie podwójnie zadowolony. Bo dzięki nim schudniesz, zadbasz o zęby i kości, a także obniżysz poziom cholesterolu we krwi.

RSS

Manewry tlenowe

11.09.14

  Aktorzy teatralni i śpiewacy rzadko mają astmę. Nawet jeśli na nią chorują, nie muszą stale stosować leków. Tajemnica tego fenomenu prawdopodobnie tkwi w prawidłowym oddychaniu.

RSS

Szkodzi? Nie szkodzi? 15 nowych prawd

11.09.14

  Jakiś czas temu uważano, że pomidory szkodzą, a antyperspiranty wywołują raka. Dziś wszystko się zmieniło. Przedstawiamy najświeższe doniesienia z laboratoriów naukowców. Dzięki nim będziesz miała swoje zdrowie pod kontrolą.

RSS

Pokochaj własne towarzystwo

11.09.14

  Coś powstrzymuje Cię przed samotnym wyjściem do kina albo wyjazdem na wakacje? Niepotrzebnie! Wystarczy odkryć, jak przyjemne jest własne towarzystwo i zacząć się nim delektować.

RSS

Odchudzanie na urlopie

11.09.14

  Lato to najlepsza okazja, by zrzucić zbędne kilogramy. Jest więcej owoców i warzyw, a wysoka temperatura powoduje, że rzadziej jemy. Aby nasze posiłki były nie tylko mniejsze, ale też lżejsze, wystarczy kilka prostych trików dietetycznych. To dzięki nim z urlopu wrócisz o rozmiar szczuplejsza.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Ogród w kremie

11.09.14

  Najnowsze roślinne kosmetyki są skuteczne jak nigdy dotąd. Imbir odmładza, zielona herbata łagodzi trądzik, a lawenda koi podrażnienia. W naturze znajdziesz rozwiązanie najtrudniejszych kosmetycznych problemów.

RSS

Duże kłamstwa małej tarczycy

11.09.14

  Możesz mieć chorą tarczycę i nawet o tym nie wiedzieć. Często schorzenia tego gruczołu dają bowiem bardzo nietypowe objawy.

RSS

Najlepsze terapie z całego świata

11.09.14

  Na sztywny kark, alergię, atak migreny i rozstrój żołądka. W każdym zakątku świata wykorzystuje się sprawdzone naturalne metody leczenia. Potrafią uśmierzyć ból i poradzić sobie z każdą chorobą. Terapie, które dla Was wybraliśmy, naprawdę działają. Potwierdzają to nawet lekarze.

RSS

Przepis na piękne życie

11.09.14

  Można być bogatym, zdrowym i zaczynać każdy dzień z niechęcią. I odwrotnie: budzić się z radością, nawet gdy ma się tysiące problemów. Psycholodzy zbadali, dlaczego tak się dzieje i opracowali wzór szczęście. Daje nam go odwaga, ciekawość świata i miłość. Nawet ta nieszczęśliwa.

RSS

Basen lepszy od siłowni

11.09.14

  Możesz mieć piękną sylwetkę bez potu i wysiłku. Wystarczy, że urlop wykorzystasz na trening w wodzie. Pływanie żabką lub kraulem wyrzeźbi Twoje ciało tak, jak długie tygodnie ćwiczeń na siłowni.

RSS

Piękno z dna morza

11.09.14

  Kosmetolodzy wykradli tajemnice naturze i sięgnęli po najcenniejsze składniki, ukryte w morskich głębinach. Błotne maseczki, solne kąpiele oraz kremy z pereł i kawioru sprawią, że wypoczniesz i odmłodzisz skórę. Poczujesz się jak po urlopie w najlepszym kurorcie.

RSS

Anioł Stróż na telefon

11.09.14

  Zejdą na linach, przylecą helikopterem, przypłyną motorówką. Ratownicy dotrą w każde miejsce, pomogą w każdej sytuacji. To dzięki nim podczas wakacji możemy czuć się bezpiecznie.

RSS

Rumieniec nie w porę

11.09.14

  Kiedyś kobiety czerwieniły się z powodu wstydu, dziś wstydzą się z powodu rumieńców. Purpurowy odcień twarzy zdradza emocje, ale bywa też pierwszą oznaką poważnych problemów ze skórą.

RSS

znalezionych: 4209, strona 3 z 281
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja na płytach CD i DVD, lub ściągana z serwera, oferujemy wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, program ma dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, lub kodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale także oferujemy mniejsze części na życzenie, czyli np. 1 województwo.


Menu witryny