Makijaż zamiast liftingu

11.09.14

  Nie musisz poddawać się zabiegom medycyny estetycznej, aby powiększyć usta, podnieść opadające kąciki oczu, czy wysmuklić twarz. Nowoczesne kosmetyki do makijażu potrafi ą to zrobić szybko i bezboleśnie. Wystarczy wybrać właściwe dla siebie.

RSS

Najlepsza broń przeciw grypie

11.09.14

  Szczepionka to nie jedyna metoda obrony przed grypą. Lekarze twierdzą, że równie skuteczną bronią na wirusa jest częste mycie rąk.

RSS

Diagnoza wyczytana z genów

11.09.14

  Dobrze byłoby wziąć od rodziców to, co najlepsze. Czasem jednak los decyduje inaczej. Jeśli nie chcesz się pogodzić z genetycznym spadkiem, nie popełniaj błędów przodków. Dzięki najnowszym odkryciom medycznym, zapobiegniesz każdej chorobie.

RSS

Trzeźwe spojrzenie na wspomnienia

11.09.14

  Czterech z 10 Twoich znajomych to DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików. Na pozór tacy jak wszyscy, potrafi ą jednak skłamać bez powodu albo rzucić partnera i pracę, bo jest im za dobrze.

RSS

Jedz ile chcesz i chudnij

11.09.14

  Jeśli chcesz ustrzec się efektu jo-jo, podczas odchudzania nie powinnaś czuć głodu. Dzięki nowej diecie będziesz jeść do syta, a w dodatku schudniesz.

RSS

Pachnąca terapia dla skóry

11.09.14

  Czekoladowy krem odchudza, woń granatu odmładza, a kwiatowe perfumy poprawiają nastrój. Zapach kosmetyków ma naprawdę dużą siłę. Przekonasz się o tym, jeśli wybierzesz aromat odpowiedni dla siebie.

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Mężczyzna pod ochroną

11.09.14

  To dzięki kobietom mężczyźni żyją dłużej i zdrowiej. Ich los leży w naszych rękach. Dlatego warto zrobić swojemu ukochanemu szybki przegląd.

RSS

Jakim jesteś typem hormonalnym

11.09.14

  Twoje samopoczucie, wygląd i waga zależą od progesteronu oraz estrogenów. Rozwiąż nasz test i sprawdź, do której grupy hormonalnej należysz. Wynik ułatwi Ci wybór właściwej strategii. Dzięki niej będziesz mieć hormony pod kontrolą.

RSS

Zdradzone uczucia

11.09.14

  Większość osób, które zdradzają, nigdy nie przyznaje się do swoich romansów, bo boją się konsekwencji. Jednak powiedzenie prawdy nie musi oznaczać końca związku.

RSS

Piękne ciało od zaraz

11.09.14

  Możesz mieć świetną figurę i jędrne ciało prawie natychmiast. Już minuta wystarczy, żebyś zaczęła wyglądać na szczuplejszą, wyższą i bardziej wysportowaną.

RSS

Efekt nowej skóry

11.09.14

  Prosty zabieg złuszczania naskórka przynosi rewelacyjne efekty. Spłyca zmarszczki, rozjaśnia skórę, ujędrnia ciało. Dzięki dobrej technice zrobisz go tak, jak profesjonalna kosmetyczka.

RSS

Korzyści z jesiennego spaceru

11.09.14

  Wyprawa do parku uchroni Cię przed depresją sezonową i złagodzi bóle stawów. Dzięki spacerom odzyskasz energię i zwiększysz swoją kreatywność.

RSS

Najlepsze zioła świata

11.09.14

  Nie zawsze musisz sięgać po tabletkę. Wiele ziół działa równie skutecznie. Wybraliśmy te, które naprawdę leczą.

RSS

Piętnaście mitów o raku

11.09.14

  To, co wiedzieliśmy o raku jeszcze kilka lat temu, dziś już jest nieaktualne. Medycyna każdego dnia przynosi nowe odkrycia. Teraz z nowotworem można wygrać. Wystarczy poznać o nim całą prawdę.

RSS

Wrzesień – czas na zmiany

11.09.14

  Nowa praca, kolejne studia, decyzja o odchudzaniu. Według psychologów postanowienia podjęte podczas urlopu mają największe szanse na udaną realizację.

RSS

znalezionych: 4209, strona 2 z 281
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja na płytach CD i DVD, lub ściągana z serwera, oferujemy wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, program ma dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, lub kodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw, ale także oferujemy mniejsze części na życzenie, czyli np. 1 województwo.


Menu witryny